Boks za rekreativce za M/Ž

Primerno za vse starosti nad 18 let.

Nove člane vpisujemo čez vse leto, kadarkoli v mesecu. Prvi obisk za novince je brezplačen! Vadba je primerna za mlajše in za starejše.

Preverite urnik in nas obiščite. https://www.shaolintemple.si/

Namizni tenis v ŠD Trnovo!

Z veseljem sporočamo, da bomo v sezoni 2019/20 (pričetek v ponedeljek, 16.septembra) nadaljevali z vadbo namiznega tenisa.

V prostorih društva se nahaja tudi servis športne opreme, specializiran za servis vseh vrst koles in smuči.

Vadba Taijiquan (tai-chi) in Qigong (chi-kung) na lokaciji Športno društvo Trnovo, Ziherlova 44 (2. etaža) , poteka in sicer:

- za začetnike od 18:00 - 19:30 ob torkih
- za nadaljevalce od 19:30 – 21:00 ob torkih

Četrtek: od 7:30 do 8:30 (mala telovadnica)

Hatha joga je tradicionalna joga, ki poudarja vztrajanje v jogijskih položajih, sproščanje in dihanje.

Redna praksa pripomore k psihičnem in fizičnem zdravju.

TERAFLOW je mešanica starodavnih in sodobnih tehnik gibanja, terapevtskih vaj ter vaj, ki so prilagojene odpravljanju tegob, nastalih pri sedečem in stresnem načinu življenja. Stremi predvsem k temu, da nas v gibanje popelje inteligenca telesa. Nauči nas ponovno začutiti kaj je našemu telesu blizu in kaj potrebuje.